COMBISEPT - Preparat do mycia i dezynfekcji 1L - JAX PROFESSIONAL 28

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 28 - 1L
  • Producent: JAX PROFESSIONAL
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena brutto: 27,00 zł 35,00 zł 25,00 zł

COMBISEPT - Preparat do mycia i dezynfekcji 1L - JAX PROFESSIONAL 28

 

Opis produktu:

Specjalistyczny produkt polecany do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz wyposażenia we wszystkich obszarach przetwórstwa żywności ( również maszyn do lodów i bitej śmietany).

Preparat ma bardzo szerokie spektrum biobójcze oraz grzybobójcze (Pseudomonus aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Aspergillus niger).

Skutecznie usuwa pleśń oraz zielone naloty z mchu i porostów z większości powierzchni: ścian, posadzek, stolarki drewnianej i plastikowej.

Produkt doskonale sprawdzi się do dezynfekcji zabawek m.in w przedszkolach i żłobkach.

Dla tego produktu producent posiada pozwolenie Ministra Zdrowia nr 7207/17 na obrót produktem biobójczym.

 

Przeznaczenie: Środek do dezynfekcji i oczyszczania powierzchni oraz wyposażenia w gastronomii oraz w innych rozmaitych placówkach.

Zastosowanie: COMBISEPT swoje zastosowanie znajdzie w biurach, hotelach, restauracjach, przedsiębiorstwach związanych z produkcją żywności, obiektach branży spa & wellness, obiektach użyteczności publicznej.

 

Sposób użycia: Mycie i dezynfekcja (dotyczy wszystkich rodzajów powierzchni, czystych i brudnych): przygotować roztwór 0,5 % (5 ml płynu uzupełnić wodą do 1 l) i nanieść na czyszczoną powierzchnię na 15 minut lub przetrzeć nim czyszczone wyposażenie. Po kwadransie dokładnie spłukać preparat wodą zdatną do picia

 

UWAGA: temperatura roztworu nie powinna przekraczać 40 °C.

 

pH: Stężenie jonów wodorowych w produkcie: pH od 8,0 do 9,0.