Chloreagent myjąco-dezynfekujący 20L - JAX PROFESSIONAL 30

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 30 - 20L
  • Producent: JAX PROFESSIONAL
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena brutto: 103,32 zł 119,35 zł 84,00 zł

Chloreagent myjąco-dezynfekujący 20L - JAX PROFESSIONAL 30

 

Opis produktu:

Pieniący, wysokoalkaliczny preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni, wykazujący aktywne działanie bakteriobójcze i grzybobójcze zgodnie z normami PN-EN 1276 oraz PN-EN 13697.

Zawarte w jego formule substancje czynne wspomagają proces mycia oraz usuwania nieprzyjemnego zapachu.

Produkt nie powoduje korozji, nie niszczy powierzchni szklanych, akrylowych czy lakierowanych.

Zalecany do dezynfekcji i mycia urządzeń mających kontakt z żywnością w zakładach przemysłu spożywczego.

Skutecznie usuwa grzyby i pleśnie z fug między płytkami, a zawarty w nim aktywny chlor przywraca biel nawet mocno zabrudzonym fugom.

Dla tego produktu producent posiada pozwolenie Ministra Zdrowia nr 4357/11 na obrót produktem biobójczym.

 

Przeznaczenie: CHLOREAGENT JAX PROFESSIONAL 30 przeznaczony jest do mycia i dezynfekcji podłóg, wyposażenia i ciągów technologicznych w zakładach przemysłu spożywczego (mleczarstwo, drobiarstwo, przetwórstwo mięsne, rybne, warzywne itp.), placówkach gastronomicznych, przestrzeni ładunkowych pojazdów przewożących żywność oraz armatury łazienkowej.

 

Zastosowanie: Znajdzie swoje zastosowanie w hotelach, obiektach branży spa & wellness oraz w zakładach przemysłowych i zakładach spożywczych.

 

Sposób użycia: W postaci nierozcieńczonej stosować do mycia armatury łazienkowej. W postaci rozcieńczonej (400–600 ml na 10 l wody) – do dezynfekcji podłóg i ciągów technologicznych.

 

pH: Stężenie jonów wodorowych w produkcie: pH od 12,0 do 13,0.

 

Dodatkowe informacje: Działanie bakteriobójcze na następujące szczepy bakterii: Pseudomonus aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Candida albicans, Aspergillus Niger.

 

W formie nierozcieńczonej i rozcieńczonej do 50 % wykazuje działanie bakterio- i grzybobójcze w czasie 15 minut w temperaturze 20 °C.

 

Podczas wysyłki produkt jest zakręcony nakrętką bezpieczną, a nakrętka flip-top (widoczna na zdjęciu) jest dołączona luzem.